44 dni

0

Literatura w charakterze kryminalnym i sensacyjnym cieszy się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem i doskonale się sprzedaje. To sprawia, że liczba książek w takiej formie wprowadzanych do sprzedaży w naszym kraju stale rośnie. Taką pozycją będzie również książka 44 Dni, która pojawiła się w sprzedaży.

44 dni

44 dni

Jest to typowa literatura kryminalna i sensacyjna, która przenosi czytających do świata, który może być trudny do zrozumienia, w którym znajduje się wiele nierozwiązanych zagadek. Na tym właśnie skupia się autor Daniel Hurlak, który przygotowuje dla nas książkę nierozwiązanych tajemnic. Nawet główny bohater – ginekolog Tomasz sam nie wie dla kogo pracuje stając się płatnym mordercą. To wszystko co wydawało mu się proste okazuje się być dużo bardziej skomplikowane.

Wszystkie wydarzenia związane z jego działalnością okazują się łączyć ze sobą i to jest kwestią niezwykle ważną, kwestią, która w dużej mierze determinuje jego dalsze życie. Do tego dochodzą niepokojące sny, w których może oglądać swoje potępienie. To wyraźny znak, że dokonywane przez niego zabójstwa nie przechodzą bez echa i prędzej czy później może się okazać, że bohater będzie musiał za swoje zachowanie zapłacić i odpokutować.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa