7 dni

0

Człowiek potrafi niekiedy zmienić życie drugiej osoby w prawdziwe piekło – zupełnie bez powodu, „dla zabawy”. Taka jest niestety ludzka natura, a odruchy i zachowania niektórych potrafią budzić przerażenie.

7 dni

7 dni

Książki opowiadające a zjawisku szczególnego okrucieństwa mogą stanowić bardzo cenne źródło informacji na temat motywów, które kierują takimi osobami. Okrucieństwo może oczywiście objawiać się na różne sposoby, zatem literatura jest tu bardzo różnorodna. Książka „7 dni” stanowi idealny przykład naprawdę dobrej pozycji tego typu.

Książka porusza bardzo trudny temat uczniów znęcających się w szkołach nad swoimi rówieśnikami. Opowiada historię dziewczyny, która prowadzi życie zwykłej uczennicy. Pewnego dnia wszystko jednak legnie w gruzach, bowiem jedna z jej rówieśnic zaczyna znęcać się nad nią. Książka może być bardzo cenna dla osób w każdym wieku. Powinny zainteresować się nią osoby nastoletnie, które w swoim życiu szkolnym mogą spotykać się z podobnymi problemami. Z drugiej strony dla dorosłego czytelnika będzie to świetna wykładnia młodego umysłu i tego, co może skłaniać młodych ludzi do pewnych zachowań. Książka porusza trudny i mało przyjemny temat, ale właśnie dlatego zdecydowanie warto po nią sięgnąć.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa