Chcę być kochana tak jak chcę

0

„Chcę być kochana tak jak chcę” Katarzyny Miller i Ewy Konarkowskiej to piękna i wyjątkowa książka o miłości – czystej, spełnionej i pięknej.

Chcę być kochana tak jak chcę

Chcę być kochana tak jak chcę

Praktycznie każda dziewczyna marzy o trwałym uczuciu i mężczyźnie, który spełni każde jej życzenie. Rzeczywistość weryfikuje marzenia lub – jak kto woli – ściąga kobiety na ziemię.

„Chcę być kochana tak jak chcę” wbrew pozorom nie jest kolejnym romansem ani książką o niespełnionej miłości, jest to rodzaj poradnika, książki o charakterze terapeutycznym, z domieszka elementów powieści przygodowej. Jest to książka, której autorki poszukują odpowiedzi na pytanie, co należy zrobić, aby otrzymać miłość dokładnie taką, jakiej oczekują.

Można więc stwierdzić, że jest to bestsellerowe połączenie dobrej powieści i książki o charakterze terapeutycznym, w której motywem przewodnim jest temat bardzo kruchy i delikatny, czyli miłość. Jest literacki obraz spotkań dziennikarki i psychoterapeutki, łączący w sobie relacje stricte przyjacielskie i terapeutyczne jednocześnie. Autorki wspólnie poszukują rozwiązań, analizują konkretne przykłady, dają rady czytelniczkom cenne rady i wskazówki, pozostawiając ostateczną decyzję czytelniczkom.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa