Cuda Świętego Antoniego. Świadectwa i modlitwy

0

Żywoty świętych Kościoła Katolickiego zawsze są bardzo fascynujące nie tylko dla ludzi wierzących. Ukazują one dzieje ludzi, którzy bez reszty poświęcili się swojej religii i którzy stanowili inspirację dla wielu późniejszych pokoleń Katolików.

Cuda Świętego Antoniego. Świadectwa i modlitwy

Cuda Świętego Antoniego. Świadectwa i modlitwy

Jednym z najbardziej znanych z nich jest święty Antoni, człowiek otoczony w Polsce szczególnym kultem. Jego sanktuarium znajduje się na Łysek Górze w obecnym województwie lubelskim. Miejsce to znane jest z wielu cudów i niewyjaśnionych uzdrowień, co zdaniem osób wierzących stanowi jawny dowód działalności tego znanego świętego.

„Cuda świętego Antoniego. Świadectwa i modlitwy” to książka szczegółowo opisująca przykłady cudów, jakie miały wydarzyć się za pośrednictwem świętego Antoniego. Zgromadzono w niej kilkadziesiąt różnych historii, które miały miejsce zarówno w słynnym sanktuarium jak i w innych miejscach – między innymi w Częstochowie. Pozycja została dodatkowo wzbogacona o biografię świętego Antoniego, w ciekawy sposób przybliżającą czytelnikowi tę postać. Jest to zatem obowiązkowa pozycja dla każdego, kto bliżej chce poznać jednego z najważniejszych świętych w Polsce.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa