Delirium. Trylogia

0

Czym dla Ciebie jest miłość? Wielu odpowie, że najwspanialszym uczuciem na świecie i sensem życia. Inny stwierdzi z kolei, że źródłem wielkiego bólu i jedynie niepotrzebnym zmartwieniem.

Delirium. Trylogia

Delirium. Trylogia

Niezależnie od naszego podejścia nie da się zaprzeczyć temu, że odgrywa ona niezwykle ważną rolę w naszym życiu. Jak zatem wyglądałby świat, w którym miłość została… zakazana, zlikwidowana? Taką właśnie wizję możemy zobaczyć w doskonałej trylogii „Delirium”. Książka znana i ceniona na całym świecie, teraz dostępna jest w jednym zestawie, wzbogaconym dodatkowo o kilka opowiadań.

Czytelnik przenosi się tu do alternatywnego świata. Ludzkość doszła do wniosku, że wiele nieszczęść w historii – przede wszystkim wojny i podboje – wynikają z głębszych uczuć człowieka: miłości, chciwości, ambicji czy zazdrości. Rząd USA zaczął zatem ściśle kontrolować swoich obywateli, zmuszając ich do zabiegów pozbawiających człowieka takich uczuć. Jak w takim świecie ma odnaleźć się młoda dziewczyna, która wcześnie poznaje czym jest miłość i która zaczyna kwestionować sens takiego zabiegu? Tego czytelnik dowie się, wędrując po stronach tej niesamowitej opowieści.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa