Droga do teraz – wyjątkowa historia ekonomisty w realiach polskiej transformacji

0

Grzegorz W. Kołodko to wyjątkowa osoba, profesor ekonomii, który ma ogromne pojęcie o polskiej gospodarce i zasadach jej transformacji. Profesor ma za sobą już kilka publikacji książkowych, które w większości z miejsca stawały się bestsellerami i nadal sprzedają się doskonale. Tym razem przygotowuje dla nas książkę, gdzie stara się pokazać swoją osobę i historię swojego życia w realiach transformacji gospodarczej Polski.

Grzegorz Kołodko - Droga do teraz

Grzegorz Kołodko – Droga do teraz

Burzliwa historia Polski na tle życia Kołodki

Historia naszego kraju w ostatnich 25 latach to czas burzliwych zmian, które poprowadziły nas do ekonomicznej odnowy i odbudowania po ciężkich czasach komuny w naszym kraju. W realiach transformacji musiał odnaleźć się również profesor Kołodko. Wybitny ekonomista brał udział w życiu politycznym i zakulisowych grach przy transformacji ustrojowej. Obok nie toczyło się jego życia, swoim torem. Mając własne plany i marzenia żył w świecie, który sam musiał naprawiać. Tą historię swojego wyjątkowego życia na styku ekonomii i polityki stara się nam przedstawić właśnie w swojej nowej książce Droga do teraz.

Czego oczekiwać po nowej książce Kołodki?

Przede wszystkim kolejnej pasjonującej pozycji, która mimo ciężkiego ekonomicznego charakteru swoją treścią jest rzeczywiście wyjątkowa i daje naprawdę wiele przyjemności przy czytaniu. Książka przygotowana starannie, z zachowaniem zasad dobrego pisarstwa będzie czytać się doskonale. Sama treść niezwykle interesująca. Od A do Z przedstawiona historia osoby, która była bardzo blisko ustrojowych przemian i właściwie w nich uczestniczyła kierując pewnymi sprawami. W ten sposób rzeczywiście może o tych sprawach powiedzieć bardzo wiele i wskazać co działo się za kulisami politycznych i ekonomicznych rozgrywek w naszym kraju. Wybierając tą pozycję można rzeczywiście oczekiwać wyjątkowej tematyki książki, która od samego początku do końca będzie czytać się bardzo dobrze, dlatego warto po nią sięgnąć.

Jeśli masz już za sobą książki Kołodki dołącz do dyskusji, powiedz swoje zdanie na temat tej książki.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa