Drugie życie

0

Monika Kuszyńska przeszła w życiu wiele. Niejednokrotnie musiała stawić czoła przeciwnościom losu, walcząc przy tym o własne życie. Słynna i ceniona piosenkarka postanowiła podzielić się własnymi doświadczeniami, przeżyciami, przemyśleniami i spostrzeżeniami, otwierając się po raz pierwszy przed Katarzyną Przybyszewską.

Drugie życie

Drugie życie

Książka przedstawia życie Moniki Kuszyńskiej od czasów dzieciństwa, aż po słynny finał Eurowizji. Jest to wzruszająca i poruszająca książka, która jasno pokazuje, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych, motywując jednocześnie wielu ludzi do działania.

Książkę o Monice Kuszyńskiej powinny przede wszystkim czytać osoby, które borykają się z różnymi problemami, a tym samym potrzebują wsparcia duchowego, pomocnej dłoni, a nierzadko szczerej rozmowy.

Historia bohaterki, jakby nie było realnej, to doskonała inspiracja dla każdego, kto potrzebuje zmiany,  innego spojrzenia na świat i ludzi.

Każdy człowiek musi zmagać się z trudnymi sytuacjami, nierzadko są to wydarzenia, które całkowicie burzą porządek życia. Ważne jest jednak to, by się podnieść i dalej walczyć, znaleźć w sobie siłę i wiarę w lepsze jutro.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa