Drzazga

0

Wielu czytelników narzeka, że książki nie opowiadają wystarczająco dużo na temat życia we współczesnym świecie i nie traktują o zwykłych problemach, z jakimi może spotykać się każdy z nas.

Drzazga

Drzazga

Nie jest to jednak do końca prawda, bowiem w rzeczywistości na rynku można znaleźć wiele ciekawych opowieści mówiących o prawdziwym życiu. Ciekawym przykładem jest „Drzazga” autorstwa Ewy Nowak. Powieść opowiada o problemach w relacjach międzyludzkich i o braku zrozumienia. Z takiej lektury każdy może nauczyć się naprawdę wiele, zatem zdecydowanie warto po nią sięgnąć.

Główna bohaterka książki, Marta, prowadzi niemalże idealne życie. W swojej szkole jest prymuską, osiągając świetne wyniki w nauce. Dodatkowo wszyscy ją lubią i szanują. Jedynym problemem jest obecność w tej samej szkole jej siostry. „Drzazga” zupełnie różni się od Marty. Jest nieprzyjemna, złośliwa, mało kto ją lubi czy szanuje. Marta z czasem przekonuje się jednak, że zachowanie jej siostry nie wynika z charakteru. Każdy człowiek może skrywać w sobie wiele bólu czy żalu, który kształtuje nasze zachowanie. O tym właśnie jest ta książka. O zrozumieniu dla drugiego człowieka i wyciąganiu do niego pomocnej dłoni w trudnych sytuacjach.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa