Dwie miłości

0

„Dwie miłości” Sandi Lynn to książka, która wzrusza, pobudza do refleksji i mobilizuje jednocześnie do dogłębnej analizy własnego życia.

Dwie miłości

Dwie miłości

Piękna historia zakochanej w muzyce i doświadczonej przez życie kelnerki oraz ojca dwójki dzieci, którzy spotykają się zupełnie przypadkiem, by podążać wspólną drogą, pokonując życiowe problemy. Delilah Graham z dnia na dzień z kelnerki zamienia się w opiekunkę dla dzieci, dzieląc radości i smutki z rodziną pracodawcy.

Oboje różnią się poziomem życia i pozycją społeczną. Wolna kobieta, ledwie wiążąca koniec z końcem i mężczyzna samotnie wychowujący pięcioletnią córkę, dla którego pieniądze nie stanowią żadnego problemu – pierwszy milion zarobił w wieku dwudziestu lat.

Rzecz można, jest to współczesna opowieść o bajkowym Kopciuszku, aczkolwiek autorka w znaczny sposób ubarwiła i uatrakcyjniła swoją opowieść. Istotnym elementem jest niesforna, pięcioletnia Sophie, która skutecznie odstraszała potencjalne opiekunki, jednakże z Delilah Graham łączy ją wyjątkowa więź. Niespodziewanie zaczyna się także pojawiać uczucie pomiędzy mężczyzną i kobietą, choć bohater, jak sam przyznaje, posiada skamieniałe serce dzięki kobiecie, którą przed laty kochał i przez którą został odrzucony.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa