Dziennik perfekcyjnej pani domu. Ponad 1000 porad na każdą okazję

0

„Dziennik perfekcyjnej pani domu. Ponad 1000 porad na każdą okazję” Weroniki Łąckiej to książka, którą w podręcznej biblioteczce powinna posiadać każda gospodyni domowa.  Aktualność publikacji podkreśla fakt, iż opiera się ona na aktualnym kalendarium, czyli roku 2016.

Dziennik perfekcyjnej pani domu. Ponad 1000 porad na każdą okazję

Dziennik perfekcyjnej pani domu. Ponad 1000 porad na każdą okazję

Znaleźć tu można blisko tysiąc praktycznych porad i wskazówek, które z całą pewnością przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Tematyka zamieszczonych w książce informacji dotyczy poszczególnych pór roku, dzięki czemu bez problemu znajdziemy właściwe rozwiązanie.

Autorka dołożyła starań, aby książka obfitowała w różne informacje, mniej lub bardziej ważne i potrzebne. Z książki dowiemy się m.in. jak prawidłowo przygotowywać domowy jadłospis, oferując domownikom smaczne i zdrowe potrawy, w jaki sposób przygotować zapasy na zimę, jak dbać o garderobę, by mimo upływu czasu wciąż wyglądała jak nowa, a ta także jak za pomocą prostych, domowych sposobów utrzymać czystość i porządek we wszystkich pomieszczeniach, szafach i zakamarkach.

W książce nie brak również praktycznych rad kosmetycznych, a także informacji dotyczących tego, w jaki sposób usunąć niektóre dolegliwości lub schorzenia, a przynajmniej zminimalizować ich nasilenie. Miłośnicy zieleni dowiedzą się, jak pielęgnować rośliny domowe, balkonowe i ogrodowe.

Wygodnym rozwiązaniem jest także miejsce na indywidualne notatki, czyli własne przepisy, zdobyte w różny sposób porady czy ważne terminy.  Śmiało można stwierdzić, że jest to wygodny i poręczny rodzaj podręcznego terminarza wzorowej gospodyni.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa