Hopeless

0

Nie od dziś wiadomo, że miłość może przewrócić życie człowieka do góry nogami, często zmieniając je na lepsze. Nie zawsze jednak taka zmiana jest prosta; wielu ludzi bardzo się jej obawia i automatycznie ucieka przed nią.

Hopeless

Hopeless

Historia opowiedziana w książce „Hopeless” doskonale pokazuje jednak, że nie należy kierować się takimi obawami, nawet w najtrudniejszej sytuacji. Książka skierowana jest raczej do młodszych, nastoletnich czytelników. Nie oznacza to jednak, że nie powinien po nią sięgnąć dorosły – każdy może z niej dowiedzieć się naprawdę wiele o życiu i ludzkich uczuciach.

Główną bohaterką powieści jest nastoletnia Sky. Dziewczyna nie cieszy się raczej dobrą reputacją. Z powodu trudnej przeszłości nie wiedzie zbyt uporządkowanego życia i nie jest uważana za grzeczną uczennicę. Wszystko zmienia się jednak, kiedy poznaje Deana. Chłopak pod każdym względem przypomina ją – sama jego reputacja jest być może jeszcze gorsza. Czy z takiego związku może wyniknąć coś dobrego? Okazuje się, że tak. Sama bohaterka przekonuje się, że miłość przychodzi często w nieoczekiwanych momentach, zmieniając nas i nasze podejście do świata. Właśnie dlatego książka ta może być tak pouczająca.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa