Humans of New York. Ludzie Nowego Jorku

0

“Humans of New York. Ludzie Nowego Jorku“ Brandona Stantona to książka, w której przedstawiona jest największa metropolia świata. Tysiące ludzi, twarzy i różne historie, które wzajemnie się przeplatają, nachodzą na siebie, uzupełniają się wzajemnie.

Humans of New York. Ludzie Nowego Jorku

Humans of New York. Ludzie Nowego Jorku

Autor z dokładnością najlepszego fotografa uwiecznia na zdjęciach wyjątkowe historie i zdarzenia. Dla autora liczy się przede wszystkim człowiek, a jak wiadomo, każdy człowiek jest inny – ma inną osobowość, inne marzenia, inne priorytety i inne problemy.

Nowy Jork to świat, w który czas płynie szybciej. Autor przez trzy lata uwieczniał na fotografiach szalone tętno Nowego Jorku, starając się jak najdokładniej uchwycić życie i indywidualizm osób mijanych na ulicach, spotykanych w pubach czy na lotnisku.

Narzędziem autora jest aparat fotograficzny, który pozwalał uwiecznił wyjątkowe wydarzenia. Zdjęcia z komentarzami i anegdotami dotyczącymi śledzonych ludzi umieszczane były pierwotnie na facebooku, a docelowo znalazły się w książce.

Przesycone kolorami fotografie tworzą oryginalny i niepowtarzalny portret miasta. To doskonały sposób, by poznać miasto i jego mieszkańców w nietypowy i wyjątkowy sposób.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa