I hate you

0

Trudne kontakty z niektórymi ludźmi to niemalże stały element życia codziennego wielu z nas. Nie oszukujmy się: z niektórymi osobami zwyczajnie się nie dogadujemy.

I hate you

I hate you

Niekiedy jednak zdarzają się naprawdę wyjątkowe historie, kiedy ze wzajemnej niechęci w końcu rodzi się coś zupełnie odwrotnego – może nawet miłość. Takie rzeczy mogą oczywiście mieć miejsce w prawdziwym życiu, ale bardzo często dochodzi do nich w książkach.”I Hate You” to doskonała powieść, która swoim humorem i lekkim stylem zachwyci każdego.

Piękna bohaterka książki zaczyna swoją wymarzoną pracę w jednej z najbardziej znanych redakcji w kraju. Wszystko układa się wprost idealnie aż do momentu kiedy okazuje się, że jej głównym partnerem na nowej posadzie jest jej sąsiad – z którym, delikatnie mówiąc, nie ma najlepszych kontaktów. Loretta jest co prawda zafascynowana jego urodą, ale złośliwy i odpychający charakter sprawia, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Praca jest dla niej jednak tak ważna, że decyduje się znosić wszystkie różnice, jakie między nimi istnieją. Z czasem okazuje się, że z takiej wzajemnej niechęci może zrodzić się zupełnie inne uczucie. Książka w lekki i ciekawy sposób opowiada o tym, jak kształtują się czasami wzajemne relacje pomiędzy ludźmi.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa