Iluzja percepcji. Część 2. Demaskowanie bzdur

0

„Iluzja percepcji. Część 2. Demaskowanie bzdur” Dawida Icke to książka, która zaskoczy i zadziwi niejednego czytelnika. Autor w czytelny i bardzo wyraźny przedstawia archontyczne modele edukacji, nauki, ekonomiki, syjonizmu oraz mediów – zarówno wiodącego nurtu, jak i rozwiązań alternatywnych.

Iluzja percepcji. Część 2. Demaskowanie bzdur

Iluzja percepcji. Część 2. Demaskowanie bzdur

Są to elementy, które żywo funkcjonują we współczesnym społeczeństwie, stanowiąc jego ważną i integralną część. Autor w prosty i jednocześnie dość dosadny sposób stara się udowodnić, że przeciętny człowiek nie ma wpływu na to, co dzieje się wokół niego w sferze kulturalnej, politycznej i społecznej. Można wręcz stwierdzić, że człowiek jest biernym widzem lub manekinem sterowanych przez osoby, które mają większy wpływ na to, co aktualnie dzieje się na świecie.

David Icke to niestrudzony badacz i propagator idei antyglobalnych, który w swojej publikacji odsłania kurtynę życia, ukazując czytelnikowi prawdziwy świat, w którym żyjemy. Książka oscyluje wokół ludzkiej świadomości i podświadomości, zahaczając wyraźnie o popularną ezoterykę. Nie brak tu także elementów stricte orwellowskich, mobilizujących do refleksji i przemyśleń nad światem i sensem własnego istnienia.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa