Jak prowadzić. Niezrównany poradnik napisany przez byłego Stiga

0

„Jak prowadzić. Niezrównany poradnik napisany przez byłego Stiga” to książka dla każdego, kto chce jeździć lepiej, aczkolwiek niekoniecznie szybciej. Wiadomo, że najlepsza jazda, to przede wszystkim jazda bezpieczna. Bezpieczeństwo w znaczny sposób zależy od szybkości, nie mniej jednak nie jest to reguła.

Jak prowadzić. Niezrównany poradnik napisany przez byłego Stiga

Jak prowadzić. Niezrównany poradnik napisany przez byłego Stiga

Bezpieczna jazda to także temat, który w swojej książce poruszył Ben Collins Książkę powinien przeczytać każdy, kto prowadzi samochód, bez względu na to, czy jest to osoba jeżdżąca długo czy krótko, mniej lub bardziej intensywnie. Bezpieczna jazda to umiejętność panowania nad pojazdem i… oszczędność paliwa.

Autor może poszczycić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, dlatego też optymalnie potrafi udzielić rad i wskazówek. Tysiące godzin spędzonych za kółkiem pozwoli wypracować odpowiednią ekonomię ruchu oraz umiejętność manewrowania, która zapewni bezpieczną i komfortową jazdę.

Zdaniem autora, każdy kierowca powinien charakteryzować się przewidywalnością, płynnością jazdy oraz umiejętnością kontroli pojazdu.

Jest to książka, która – lepiej niż najlepszy instruktor – przekazuje tajniki dotyczące kierowania pojazdem mechanicznym.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa