Kobieta (dość) doskonała

0

Wygląd zewnętrzny dla jednych kobiet jest powodem do dumy, dla innych zaś źródłem wielkich kompleksów. Żyjemy jednak w czasach, kiedy każda z nich musi spełniać dość rygorystyczne standardy narzucone nam przez społeczeństwo, bowiem w przeciwnym wypadku zostanie uznana za „gorszą”.

Kobieta (dość) doskonała

Kobieta (dość) doskonała

Albo sama się tak poczuje, nie doceniając już własnego piękna. Czy nie wydaje się Wam, że życie nakłada na współczesną kobietę zbyt wiele obowiązków? Musi być równocześnie piękną damą, czułą kochanką, lojalną przyjaciółką… Jednym słowem – ideałem. Jak dążyć do takich wzorców, i czy w ogóle ma to sens? Nad tymi pytaniami warto zastanowić się przy książce „Kobieta (dość) doskonała”.

Sylwia Kubryńska w swoim debiucie w doskonały sposób potrafiła opisać problemy, z jakimi zmagają się współczesne kobiety. Autorka nie jest przy tym łagodna na siłę, nikogo nie czaruje i nie stara się ukryć problemów i wyzwań, jakie niesie ze sobą życie w dzisiejszym społeczeństwie. Czy zatem można uznać tę książkę za terapię, poradnik? Z pewnością. Ale przede wszystkim dla kobiet, które nie szukają niewiele wartego pocieszenia i nie boją się poważnie myśleć o swoim życiu. Na pewno jest to pozycja obowiązkowa dla każdej współczesnej kobiety.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa