Kochani, dlaczego się poddaliście?

0

Ava Dellaria przygotowuje nam ciekawą książkę, która pozwoli nam spojrzeć nieco inaczej na znane osoby, które zmarły, często przez swoje nałogi. Bohaterka książki nie może pogodzić się z tym, że zmarła jej siostra. Pocieszenia związanego ze śmiercią stara się szukać u swoich idoli, którzy już też odeszli z tego świata.

Kochani, dlaczego się poddaliście?

Kochani, dlaczego się poddaliście?

Sam, tytuł Kochani dlaczego odeszliście stara się pokazywać styl tej książki. Bohaterka tak naprawdę nie jest w stanie pogodzić się ze stratą siostry ale także tych znanych ze świata osób, które były ich idolami. Przygotowuje więc swoje listy do zmarłych, w których przedstawia swoje przemyślenia często pokazujące jej cierpienie i osamotnienie. W dużej mierze ta książka pokazuje jak bohaterka chce odnaleźć siebie, swoje miejsce w świecie i szuka rozwiązania swoich problemów.

To swego rodzaju analiza ludzkiego życia, którą trudno jest rozpatrywać w jednym tonie. Ogólnie rzecz biorąc książka, po którą warto sięgnąć, ponieważ jej treść daje nam również możliwość przemyśleń, które mogą decydować o naszym życiu. Wydaje się, że będzie to książka przede wszystkim odpowiednia dla młodych osób, które możliwe że sami nie są w stanie poradzić sobie z trudnymi życiowymi sytuacjami.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa