Kolejna książka Romy Ligockiej – kontynuacja Dobrego dziecka

0

To już kolejna książka Romy Ligockiej, która od samego początku sprzedaży cieszy się dużym zainteresowaniem i sprzedaje się doskonale. Tym razem otrzymujemy do ręki kontynuacje Dobrego dziecka tej samej autorki, w której dopatrujemy się przede wszystkim życia samej autorki, które zostaje opisane w książce.

Roma Ligocka - Droga Romo

Roma Ligocka – Droga Romo

Czego spodziewać się po tej pozycji

Wiele osób zastanawia się czego można spodziewać się po tej książce, jaka to pozycja i co tam znajdziemy. Jest to kontynuacja pierwszej książki z serii. Tym razem otrzymujemy historię Romy, która rozpoczyna się, gdy bohaterka ma już 18 lat. Bohaterka musi rozpocząć samodzielne życie, z którym od samego początku sobie nie radzi. Wejście w środowisko aktorów sprawia, że nie może się odnaleźć. Bez opieki osób dorosłych i doświadczonych rozpoczyna walkę z pokusami, które otaczają ją zewsząd. Przede wszystkim pojawiają się problemy z alkoholem narkotykami czy anoreksją. Walka toczona jest samodzielne, w trudzie i problemach, gdyż środowisko artystów nie wspiera tych, którzy walczą z nałogami i problemami.

Czym jest tak książka?

Pozycja ta dla autorki jest swego rodzaju spowiedzią przed czytelnikami, którzy nie do końca ją znają i nie zawsze są w stanie zrozumieć jej życiowe decyzje. Tym razem dostają książkę, która krok po kroku prowadzi ich przez życie autorki, która jest jednocześnie bohaterką. Droga Romo to książka wyjątkowa, dzięki której można zrozumieć wybory i rozterki życiowe tej autorki i problemy, z którymi musiała się zmagać. Warta uwagi książka, która daje wiele do myślenia a jednocześnie przynosi lepsze zrozumienie dla Romy Ligockiej. Dzięki tej książce wiele jej miłośniczek polubi ją jeszcze bardziej, a wyjątkowa historia jej życia urzeknie tych, którzy wcześniej jej nie znali, lub też wiedzieli o tej bohaterce bardzo mało.

Jeśli znacie Romę Ligocką, lub czytaliście tą książkę i znacie ją też od innej strony dajcie swój komentarz i swoją opinię. Zachęćcie do tego, by sięgnąć po taką książkę, gdzie będzie można poznać historię tej wyjątkowej pisarki.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa