Kolejny Tom od Autorki erotycznego bestsellera

0

Jodi Ellen Malpas to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych autorek w ostatnich latach, której pozycja jest szczególnie silna. Przygotowana przez nią literatura o charakterze erotycznym w postaci książki „Ten Mężczyzna” podbiła rynek i sprzedawała się w bardzo wielu egzemplarzach. To sprawiło, że autorka zdobyła sobie silna pozycję na rynku i również kolejne jej pozycje sprzedają się dobrze. Do takich książek należy zaliczyć cykl Ta Noc, którego czwarty tom Odmowa wejdzie za parę dni do sprzedaży.

Jodi Ellen Malpas - Ta Noc. Odmowa. Tom 4

Jodi Ellen Malpas – Ta Noc. Odmowa. Tom 4

Ta Noc – dla kogo i o czym?

Cykl książek Ta Noc to przede wszystkim literatura dla Pań, gdyż należy cykl ten zaliczyć bezpośrednio do książek o charakterze szeroko pojętych romansów, które sprzedają się na naszym rynku dość dobrze. Wśród Pań w naszym kraju zdecydowanie lepiej sprzedaje się lekka literatura, która ma pozwolić na oderwanie się od codzienności w wolnych chwilach. I taką role świetnie spełnia książka Ta Noc i jej kolejne tomy. Dlatego wyraźnie autorka postawiła na rynek literatury prostej, która nie niesie za sobą jakiegoś wyjątkowego przesłania, lecz ma przede wszystkim odprężać i mocno wciągać w czytanie. Wydaje się, że tym razem się to również uda.

Ta Noc. Odmowa  Tom 4 popularnej książki

Odmowa to już czwarta część sagi Ta Noc, w której przedstawione zostają nam losy dwójki bohaterów, którzy połączeni zostali wielką namiętnością. To wokoło tej namiętności autorka stara się klarować kolejne części swojej książki i na tym buduje zainteresowanie czytelniczek. W kolejnym tomie przed bohaterami mają stanąć jednak różnego rodzaju trudności, których zwalczenie będzie kluczem do tego, by namiętność dalej udało się utrzymać. Wydaje się jednak, że trudności mogą być zbyt szeroko zakrojone, by tak po prostu sobie z nimi poradzić. To jak rozwinie się sprawa zostaje jednak tajemnicą dla czytelniczek, którzy zdecydują się sięgnąć po nową książkę Jodi Ellen Malpas.

Czego spodziewać się po tomie czwartym?

Jeśli zastanawiasz się czego można spodziewać się po tomie czwartym książki Ta Noc muszę stwierdzić, że nie ma żadnych zaskoczeń. Książka dalej przygotowana jest w podobnym tonie jak pierwsze tomy. Dlatego panie, które cenią sobie literaturę, w której dużo się dzieje będą pewnie zadowolone z tego, co tym razem przygotowała autorka erotycznego bestsellera z 2013 roku. Już za kilka dni książka pojawi się w sprzedaży, dlatego jeśli chce poznać dalszą historię bohaterów sięgnij po tą książkę. Wydaje mi się, że przeciętny czytelnik powinien być zadowolony z tego co przygotowała autorka. Tym razem książka znów dobrze się czyta i jest wciągająca. Dodatkowo pozwoli oderwać się nieco od codziennego życia a to bez wątpienia był najważniejszy cel kolejnego tomu. Książka nie ma być naukowym opracowaniem, które będzie czytać się jak podręcznik akademicki, lecz przede wszystkim książką na wolne wieczory do rozluźnienia.

Jeśli czytałaś pozycję od Jodi Ellen Malpas daj znać innym, podziel się swoimi spostrzeżeniami, daj komentarze. Co sądzisz o jej książkach, czy warto po nie sięgać?

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa