Matrix III Rzeczypospolitej. Pozory wolności

0

Afery polityczne i brak zaufania do władzy to niemalże chleb powszedni każdego mieszkańca III RP. Większość z nas nie ma już złudzeń co do tego, że upadek komunizmu przyniósł jakiekolwiek realne zmiany i nadeszły dzięki niemu uczciwe rządy.

Matrix III Rzeczypospolitej. Pozory wolności

Matrix III Rzeczypospolitej. Pozory wolności

Czy jednak zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele rzeczy dzieje się za kulisami, gdzie nie docierają nawet najbardziej dociekliwe media? Prawdopodobnie nie. Dlatego warto sięgnąć po dobre źródło informacji, jakim z pewnością jest ta książka. Ale uwaga! Prawda nie zawsze musi być przyjemna. Czasami jest wręcz przerażająca.

Książka „Matrix III Rzeczypospolitej. Pozory Wolności” to obszerna relacja opisująca kulisy władzy w naszym kraju na przestrzeni ostatnich 25 lat. Ukazuje ona, jakich „przekrętów” dopuszczały się poszczególne ekipy rządzące. Tajemnice, afery, powiązania ze światem przestępczym – to niestety nie tylko domena filmów; to również w dużym stopniu nasza rzeczywistość. Czytelnik poznaje smutną prawdą o słabości systemu władzy w Polsce i jego uzależnienia od różnych, nierzadko obcych czynników. Lektura nie jest zatem łatwa, ale na pewno powinien sięgnąć po nią każdy, komu nie są obojętne losy własnego państwa.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa