Młodość

0

Młodość jest jednym z najważniejszych darów w naszym życiu, który jednak prędzej czy później straci każdy z nas. Niestety, w młodzieńczych latach często jej nie doceniamy, dostrzegając jej piękno dopiero potem – kiedy jest już za późno na korzystanie ze wszystkich jej uroków.

Młodość

Młodość

Książki skrywające w sobie przemyślenia i refleksje na ten temat osób starszych zawsze są bardzo cenne, pozwalają bowiem spojrzeć na własną młodość z zupełnie innej perspektywy. Książka „Młodość” jest tego doskonałym przykładem.

W 2015 roku na ekrany kin trafił film pod tym samym tytułem, który wprawił w zachwyt wielu ludzi na świecie. Książka została napisana na jego podstawie, i pozwala na jeszcze dokładniejsze zgłębienie się w przedstawioną w nim historię. Opowiada o dwóch przyjaciołach, którzy wkrótce obchodzić będą swoje osiemdziesiąte urodziny. Decydują się więc na wspólną podróż do alpejskiego kurortu, w którym chcą w spokoju powspominać i przemyśleć całe swoje życie. Pobyt tam nie będzie jednak taki przyjemny i prosty, jak planowali. Historia ta może naprawdę wiele nauczyć każdego czytelnika i pomóc mu w spojrzeniu na pewne sprawy w życiu z zupełnie innej perspektywy.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa