Młyn nad Czarnym Potokiem

0

Czy jedno, z pozoru niewiele znaczące wydarzenie jest w stanie całkowicie odmienić nasze życie? Oczywiście. Nigdy nie możemy mieć pewności, jakie konsekwencje przyniosą ze sobą rzeczy które przydarzają się nam właściwie nieustannie i na które często nie zwracamy nawet uwagi.

Młyn nad Czarnym Potokiem

Młyn nad Czarnym Potokiem

Książka Anny Szepielak „Młyn Nad Czarnym Potokiem” opisuje taką właśnie historię, co czyni z niej naprawdę fascynującą lekturę. Napisana bardzo lekkim i przyjemnym językiem książka będzie w stanie miło zająć czas każdemu z nas.

Książka opowiada historię kobiety, która prowadzi życie tak uporządkowane, że aż nudne i nieszczęśliwe. Życie w dużym mieście, z dzieckiem i dużo pracującym, wiecznie nieobecnym mężem potrafi wpędzić w prawdziwe przygnębienie. Marta coś o tym wie, bowiem z roku na rok staje się coraz bardziej osamotniona i przytłoczona. W końcu jednak pojawia się okazja do zrobienia czegoś ciekawego. Bohaterka staje przed zadaniem zorganizowania przyjęcia rodzinnego, na które ma przyjechać wielu krewniaków – w tym również goście z Ameryki. Tak niewiele znaczące z pozoru wydarzenie stanie się jednak punktem zwrotnym w życiu Marty, które zmieni się na zawsze.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa