Najlepsza książka na świecie

0

„Najlepsza książka na świecie” Petera Stjemstroma to powieść, która zainspiruje, wypełni czas i zainteresuje każdego – bez względu na wiek, płeć, pozycję społeczną i poglądy polityczne. Czytać ją może zmęczona życiem staruszka, jak również energiczna dwudziestoparolatka, rozpoczynająca właśnie dorosłe życie.

Najlepsza książka na świecie

Najlepsza książka na świecie

Główny bohater, czyli zmęczony życiem, podstarzały literat z dnia na dzień czuje się coraz bardziej wyobcowany. Geniusz jego artyzmu i umiejętności literackich ujawnia się wyłącznie w sytuacjach, gdy autor zachowuje stan trzeźwości, co w ostatnim czasie zdarza mu się dość rzadko. Znajomość z młodym, emanującym ciepłem i empatią poetą, okazuje momentem przełomowym i bardzo ważnym. Wygląda to jakby spotkanie dwóch różnych światów. Łączy ich chęć napisania książki, która stanie się niepodważalnym bestsellerem światowym, łącząc w sobie elementy kryminału, poradnika dla odchudzających się, książki popularnonaukowej, psychologicznej, kucharskiej i wielu innych, które istnieją we współczesnym świecie.

Pomysł godny co najmniej Nagrody Nobla, ale czy realny? Aby się o tym przekonać, wystarczy sięgnąć po „Najlepszą książkę na świecie”.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa