Naucz się żyć

0

„Naucz się żyć” to książka Agnieszki Kosowicz, która w odważny sposób prezentuje ważne i poważne problemy współczesnego świata, przedstawiając w szczególny sposób sposoby manipulacji ludźmi przez elity rządzące.

Naucz się żyć

Naucz się żyć

Autorka w wyraźny, niekiedy wręcz dosadny sposób, prezentuje ukrytą pod płaszczem kłamstwa manipulację ludzką świadomością, traktowania ludzi niczym niewolników, wręcz zabierania im wolności, marzeń i poczucia własnej wartości.

Jak smutno zauważa Agnieszka Kosowicz, współczesny system został zaprogramowany w taki sposób, że przeciętny człowiek jest pozbawiony jakichkolwiek praw, także prawa głosu. Ludzie – w pogoni o przetrwanie – zapominają o wyższych wartościach, niszcząc w ten sposób własne życie i życie innych ludzi. Brakuje czasu na to, by spędzić czas z najbliższymi, brakuje czasu na rozwój duchowy i emocjonalny, na odnalezienie własnych priorytetów i prawdy o sobie, o innych, o świecie.

Działania władz – zdaniem autorki – to celowa mistyfikacja, której celem jest całkowite zaślepienie społeczeństwa. Na wielu płaszczyznach cel został osiągnięty, prosty człowiek ślepo słucha innych, chowając własne zdanie i poglądy głęboko na dnie kieszeni.

Autorka, prezentując bolesne prawdy, stara się zmobilizować ludzi do działania, wyrwania się z pęk zniewolenia i odnalezienia w sobie człowieczeństwa.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa