Nie tacy oni straszni

0

Szukanie swojego szczęścia w życiu jest jednym z motywów najczęściej pojawiających się w literaturze. Wielu z nas uwielbia śledzić przygody bohaterów książek, którzy po prostu starają ułożyć sobie życie – zwykłe, ciekawe i pełne miłości.

Nie tacy oni straszni

Nie tacy oni straszni

W takich książkach nierzadko możemy znaleźć odpowiedzi na liczne pytania dotyczące życia, które dręczą nas samych. Pomagają one w zmierzeniu się z własnymi trudnościami i przeciwnościami losu. Jedną z takich książek jest niewątpliwie „Nie tacy oni straszni”. Pełna humoru, ale też głębokich refleksji powieść będzie w stanie wciągnąć każdego czytelnika.

Główną bohaterką jest Cristina. Mieszka w Bolonii, gdzie prowadzi dość ułożone, choć niezbyt zadowalające czy ciekawe życie. Pewnego dnia cały porządek w jej świecie legnie w gruzach. Chłopak postanawia odejść, zaś ona sama traci pracę. Trafia do szpitala, gdzie zakochuje się w przystojnym – i zajętym – lekarzu. Na dodatek musi zamieszkać z rodziną, z którą nie ma najlepszego kontaktu. Brzmi niezwykle? Książka opowiada o tym, że czasami nieoczekiwane zmiany mogą przynieść coś znacznie lepszego, niż się nam wydaje. Trzeba jedynie otworzyć się na nowe – i właśnie dlatego może ona być tak pouczająca.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa