Nie zmienił się tylko blond

0

Literatura kobieca cieszy się dużą popularnością na całym świecie. Trudno jest się jednak temu dziwić – książki takie traktują o życiu i problemach, które potrafią zrozumieć tylko kobiety.

Nie zmienił się tylko blond

Nie zmienił się tylko blond

Wielu czytelników zgodzi się jednak z tym, że na rynku wydawniczym czasami trudno znaleźć rzeczywiście dobre pozycje tego typu. Często są one, mówiąc wprost, mało ambitne i nie wnoszą nic o życia czytelniczek. Książka „Nie zmienił się tylko blond” stanowi przykład na to, że nie zawsze musi tak być.

Najnowszy tytuł Agaty Przybyłek opowiada historię Iwonki – kobiety nieuchronnie zbliżającej się do „czterdziestki”. Jej z pozoru normalne i poukładane życie powoli zaczyna się walić wskutek różnych problemów, jakie spadają na nią zupełnie nieoczekiwanie. Romans męża i nieoczekiwana ciąża jej córki sprawia, że główna bohaterka musi nagle odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości i poradzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami, jakie ze sobą niesie. Czy da sobie z nią radę? Tego dowiedzą się już czytelnicy. Powieść w doskonały sposób przedstawia zwykłe, ludzkie problemy z jakimi może spotkać się każda kobieta. Niektóre czytelniczki na pewno będą mogły identyfikować się z główną bohaterką, bowiem takie kłopoty nie są obce większości z nas.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa