Nie… zwykła kuchnia. Więcej smaków

0

„Nie…zwykła kuchnia. Więcej smaków” – to książka wyjątkowa i wspaniała, doskonała lektura dla każdego, kto ceni dobrą kuchnię i wyjątkowe smaki.

Nie... zwykła kuchnia. Więcej smaków

Nie… zwykła kuchnia. Więcej smaków

Każdy człowiek ma swoje ideały, także na płaszczyźnie stricte kuchennej. Konieczne jest jednak połączenie odpowiednich składników, czyli miłości, ciekawości i tradycji wraz z kulinarną pasją.

Kinga Paruzel, autorka książki, stara się przekonać potencjalnego czytelnika, że nigdy nie jest za późno na to, by zainteresować się kulinariami i kuchnią. Nie należy także bać się kuchennych eksperymentów, doprawiania potraw miłością i wyobraźnią.

W książce znaleźć można ponad sto trzydzieści przepisów, w tym trzydzieści zupełnie nowych i nowatorskich, stworzonych przez autorkę. Są tu propozycje nietuzinkowych deserów, smacznych i lekkich jednocześnie, cenne porady, w jaki sposób eksperymentować ze smakiem i kolorem, a nade wszystko przekazane w prosty i przejrzysty sposób rady, jak gotować zdrowo, smacznie i szybko.

Każdy człowiek inaczej postrzega świat, inaczej odbiera smaki, a tym samym wymaga innych przepisów kulinarnych. Warto jednak pamiętać, że każdą propozycję można modyfikować i uzupełniać, dostosowując tym samym do własnych potrzeb.

Książka Kingi Paruzel to porywająca i wyjątkowa podróż kulinarna dla każdego.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa