Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

0

Wojciech Sumliński to dziennikarz śledczy związany ze środowiskami prawicowymi. Obecnie współpracuje przede wszystkim z czasopismem „Fronda”, a czytelnicy z pewnością mogą kojarzyć jego prace poświęcone tajnej historii służb bezpieczeństwa PRL.

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

Teraz, tuż przed zakończeniem kampanii wyborczej, polski czytelnik otrzymuje kolejną pozycję jego autorstwa, opracowanie „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” prezentującą sylwetkę kończącego właśnie pierwszą kadencję swoich rządów prezydenta w nieco mniej korzystnym świetle i konfrontującą czytelnika z faktami, które nie pojawiały się do tej pory na pierwszych stronach gazet.
Czy Bronisław Komorowski rzeczywiście jest związany z osobami, których działalność godzi w interesy Polski? Czy można mówić o jego kontaktach ze środowiskami mafijnymi i na ile poważne mogą być wspomniane relacje? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Autor książki liczy się zresztą z tym, że stawiane przez niego tezy nie wpłyną na jego popularność, zapewnia jednak, że przygotowane przez niego opracowanie było tworzone w pełni profesjonalnie i nie bazuje na informacjach będących jedynie pomówieniami. Już choćby dlatego warto się z nim zapoznać.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa