Niezgodna. Tom 2. Zbuntowana

0

Zbuntowana to kolejny tytuł przygotowany w serii Niezgodna. Dotycząca tej samej bohaterki powieść przygotowana przez Veronicę Roth wpisuje się w nakreśloną już przez autorkę formę książek. Są to powieści, które mają charakter książek fantasy.

Niezgodna. Tom 2. Zbuntowana

Niezgodna. Tom 2. Zbuntowana

Obecnie taka forma literacka cieszy się dużym zainteresowaniem w związku z czym również Zbuntowana jest książką, która powinna wpisać się w popularny nurt. Można przypuszczać, że sprzedaż tej książki będzie na wysokim poziomie. Mówiąc o powieściach przygotowanych przez Veronicę Roth warto przypomnieć samą autorkę, która jest bardzo młodą osobą, a mimo tego potrafiła już trafić w gusta wielu czytelników. Przygotowywane przez nią książki rzeczywiście są udane i czyta się je bardzo dobrze.

Jest to jednak literatura, która przypadnie do gustu tylko i wyłącznie osobom, które cenią sobie styl fantasy. Są to oczywiście charakterystyczne książki o czym zawsze trzeba pamiętać. Zarówno styl pisania jak i fabuła sprawiają, że czytanie takich książek musi nam odpowiadać. Nie wszystkie osoby chcą właśnie po taką literaturę sięgać i nie ma w tym nic dziwnego. Roth ma jednak wielu stałych czytelników, którzy jak można przypuszczać zdecydują się również sięgnąć po książkę Zbuntowana.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa