Oddechy. Tom 3. Biorąc oddech

0

Są książki, od których trudno się oderwać. Tak mocno wciągamy się w losy ich bohaterów, tak bardzo zachwycamy się wspaniałym językiem i stylem autora, że cały czas chcemy więcej i więcej.

Oddechy. Tom 3. Biorąc oddech

Oddechy. Tom 3. Biorąc oddech

Na szczęście wiele takich powieści nie kończy się tylko na jednym tytule; często powstaje wiele części, dając fanom możliwość dłuższego obcowania ze swoimi ulubionymi bohaterami. Tak jest w przypadku doskonałej serii „Oddechy”, która szybko podbiła serca czytelników na całym świecie. Wzruszająca i fascynująca opowieść o Emmy doczekała się już dwóch części. Teraz fani mogą cieszyć się kolejnym, trzecim już tomem.

„Oddechy. Tom 3. Biorąc Oddech” to trzeci tom wspaniałej serii. Główna bohaterka, Emma, ucieka nareszcie od przeszłości i stara się zacząć nowe życie w Kalifornii. Niestety, niektóre wspomnienia nie odchodzą tak łatwo, dręcząc człowieka niezależnie od tego, gdzie będzie próbował się przed nimi ukryć. Podobnie jest w tym przypadku – trudne kontakty z matką i ciotką nadal wpływają na życie Emmy. Ostatecznie sama coraz częściej zaczyna sięgać po alkohol, przez co jej przyszłość staje na ostrzu noża. Czy uda jej się w końcu zbudować szczęście?

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa