Odgadnij, kim jestem. Tom 4. Naprawdę

0

„Odgadnij, kim jestem. Tom 4. Naprawdę” Megan Maxwell to książka, która w szczególny sposób cieszy się zainteresowaniem wśród kobiet.

Odgadnij, kim jestem. Tom 4. Naprawdę

Odgadnij, kim jestem. Tom 4. Naprawdę

W rzeczy samej trudno takowej kolei rzeczy się dziwić – autorką jest kobieta, główną bohaterką również, można więc się spodziewać tego, że poruszone w powieści problemy będą równie kobiece.

Tytułowa publikacja to nowa seria autorki, która jest znana przede wszystkim jako twórczyni najpopularniejszej hiszpańskiej serii erotycznej, czyli ognistej wersji „Pięćdziesięciu twarzy Greya”.

Każdy, kto czytał wcześniejsze publikacje Megan Maxwell, z całą pewnością oczekuje gorących scen, silnych uczuć, niekoniecznie duchowych i mocnych wrażeń.

Bohaterami książki jest Yanira i Dylan – para idealnie dla siebie stworzona, przede wszystkim pod względem temperamentu. Jako małżeństwo są parą spełnioną i na swój sposób szczęśliwą. Cały czas trwa jednak ich gra „Odgadnij kim jestem tej nocy”, która  z całą pewnością nadaje pikanterii i niezwykłości wspólnemu pożyciu tych dwojga.

Wszystko zmienia się w momencie, gdy muzyczna kariera Yaniny nabiera rozpędu. To, co dla kobiety jest spełnieniem marzeń, mężczyzna traktuje jako zagrożenie, powód do lęku i zazdrości. Czy słusznie?

Odpowiedź znajdziecie w lekturze.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa