Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka

0

Internetowi celebryci są swego rodzaju ewenementem naszych czasów. Niektórzy ludzie dzięki zamieszczaniu krótkich filmików na serwisie YouTube zdobyli ogromną sławę i popularność wśród fanów na świecie.

Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka

Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka

Polski internet także posiada kilku znanych youtuberów. Jednym z najważniejszych z nich jest Niekryty Krytyk. Swoim specyficznym podejściem do świata i wyjątkowym poczuciem humoru szybko podbił on serca polskich internautów, stając się jedną z najważniejszych postaci polskiego internetu. Teraz każdy fan może sięgnąć po jego książkę, która stanowi przede wszystkim potwierdzenie jego niepowtarzalnego stylu.

„Osobisty (i osobliwy) niepamiętnik Niekrytego Krytyka” to książka, która na długo utkwi w pamięci każdego czytelnika. Stanowi ona istną esencję niezwykłego podejścia do świata jej autora. Wypełniona jest po brzegi dobrym, choć dość specyficznym humorem. Niekryty Krytyk porusza w niej wiele ważnych kwestii i mimo wszystko skłania czytelnika do myślenia i zastanowienia się nad niektórymi z nich. Autor jest jedną z tych osobistości, które można albo kochać, albo nienawidzić. Po książkę powinien sięgnąć jednak każdy, choćby po to, aby zrozumieć lepiej, dlaczego w ogóle się go nienawidzi.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa