Ostrze

0

Joe Abercrombie to znany i ceniony autor z zakresu fantasy, które ma na swoim koncie wiele ciekawych pozycji. Jego książki rzeczywiście dobrze się sprzedają i mają wielu zwolenników. Dlatego wszystkie kolejne wprowadzane do sprzedaży pozycje mają sprzedaż na niezłym poziomie.

Ostrze

Ostrze

Obecnie w sprzedaży pojawia się książka Ostrze, w której powtórzone zostają znane z wcześniejszych pozycji style tego autora. Książka ma typowy charakter fantasy, dlatego tak naprawdę nie będzie w stanie zaskoczyć nawet najbardziej skrupulatnych czytelników. Możemy zauważyć, że Abercrombie stara się utrzymać podobny styl swoich książek i stawia na dość krwawe historie, w których bardzo wiele się dzieje. Między innymi właśnie to decyduje o tym, że książka dobrze się sprzedaje.

Można powiedzieć, że jest to pozycja przede wszystkim przygotowana z myślą o osobach młodych, którym taka forma literacka powinna najbardziej odpowiadać. Polecić można tą książkę przede wszystkim młodym, którzy szukają dla siebie lekkiej literatury, którą będzie się dobrze czytać. Jeśli zdecydujemy się na książkę Ostrze możemy być pewni, że jako książka fantasy rzeczywiście ta pozycja powinna odpowiedzieć na to czego oczekują przeciętni czytelnicy.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa