Paparuchy kontra ryje. Celebryci made in Poland

0

„Paparuchy kontra ryje. Celebryci made in Poland” – pod tym kontrowersyjnym tytułem Tomasz Potkaj stara się w realistyczny sposób przedstawić wiodących przedstawicieli polskiego show biznesu.

Paparuchy kontra ryje. Celebryci made in Poland

Paparuchy kontra ryje. Celebryci made in Poland

Jest to świat biznesmenów widziany oczyma fotografów i paparazzi, czyli tych, których wielcy tego świata nie darzą wielką sympatią. Wśród przedstawionych postaci pojawiają się m.in. takie nazwiska jak Szyc, Foremniak, Kondrat, Przybylska, Adamczyk, Rossati, Kot i wielu, wielu innych, znanych zarówno ze szklanego, jak i wielkiego ekranu.

Domeną celebrytów jest to, że czują się wyjątkowi i za takowych się uważają. To oni dyktują prawa temu światu, oni decydują, na ile ich prywatność może ujrzeć światło dzienne. Zgoła innego zdania są paprazzi, dla których życie prywatne wielkich tego świata jest nie tylko ciekawostką, ale przede wszystkim życiowym celem. Największą popularnością cieszą się intrygi i wewnętrzne wojny – wiadomo, tego oczkują potencjalni czytelnicy kolorowych czasopism.

Książka to relacje paparazzi, którzy opowiadają o podejmowanych działaniach, zachowaniu gwiazd, ich porywczości, bezkompromisowości oraz usilnym ukrywaniu nawet trywialnych faktów z własnego życia prywatnego.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa