Pięć sposobów na upadek

0

„Pięć sposobów na upadek” K. A. Tucker to energiczna powieść, której fabuła oscyluje wokół perypetii życiowych dwudziestoletniej Reese Mackay.

Pięć sposobów na upadek

Pięć sposobów na upadek

Życie młodej kobiety do łatwych nie należy, równie skomplikowany jest jej charakter, który często staje się przyczyną mniej lub bardziej poważnych perypetii. Największą porażką okazuje się małżeństwo, które trwa bardzo krótko i przebiega jeszcze bardziej burzliwie. Efektem związku jest złamane serce, ale także świadomość, że nadszedł czas, by zmienić życie i wziąć sprawy w swoje ręce. Pierwszym krokiem jest przeprowadzka do Miami. Wydawać się może, że jest to przysłowiowy strzał w dziesiątkę, niespodziewanie pojawia się jednak blondyn w postaci ochroniarza, którzy znów miesza życie bohaterki, inspirując jednocześnie czytelnika do dalszego, bardziej wnikliwego analizowania losów młodej dziewczyny.

Ochroniarz Ben to także błękitny ptak, który do dorosłości musi dorosnąć. Czy pozwoli mu na to poważna kontuzja przekreślająca karierę futbolisty?

Powieść idealnie łączy elementy przygody z doskonałym wizerunkiem psychologiczno-społecznym ludzi wkraczających w dorosłe życie. Jest to idealna lektura dla młodych i nieco starszych czytelników, którzy chcą na chwile odpocząć od codzienności, przekonując się jednocześnie, że inni też mają problemy.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa