Pomysłowe domki dla ptaków. Budki lęgowe, karmniki, poidła

0

Na świecie nie ma chyba dziecka, które wspólnie z ojcem czy dziadkiem nie budowałoby domków dla ptaków.

Pomysłowe domki dla ptaków. Budki lęgowe, karmniki, poidła

Pomysłowe domki dla ptaków. Budki lęgowe, karmniki, poidła

W większości są to karmniki, w których znajduje się pożywienie dla zimujących ptaszków. Przyznać należy, że intencja szczera i bardzo rozwojowa, a co ciekawsze, można ciekawie i kreatywnie spędzić czas wolny.

Wiadomo jednak, że domki dla ptaszków, podobnie jak domy dla ludzi, powinny być wyjątkowe i niepowtarzalne. Budowa takich samych karmników sprawi, że świat stanie się nudny, a samo przygotowanie nie będzie tak ciekawe, jak można było przypuszczać planując przedsięwzięcie. Jeśli jednak wykorzystamy własną kreatywność i pomysłowość, a następnie znajdziemy odpowiednie materiały budowlane, możemy stworzyć całkiem okazałą i nietypową architekturę, która z całą pewnością wzbudzi zachwyt ludzi i ptaków.

„Pomysłowe domki dla ptaków. Budki lęgowe, karmniki, poidła” to książka Tinz Sigrid, w której przedstawione zostały ciekawe i zaskakujące pomysły z zakresu ptasiej architektury. Autorka umieściła w swojej książce propozycje, które można umieścić w ogrodzie, jak również na balkonie, obserwując przez szybę ptasie figle, zabawę i radość.

Każdy projekt dopełniony został szczegółową instrukcją, listą niezbędnych materiałów oraz rysunkami, które ułatwią budowę domku dla ptaków.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa