Powrót do Barcelony

0

Życie potrafi być ciężkie – stwierdzenie to jest tak oczywiste, że brzmi wręcz głupio. Chyba większość z nas spotyka się czasami z chwilami, kiedy po prostu chcemy rzucić wszystko i wyjechać gdzieś daleko, układając swoje życie od nowa.

Powrót do Barcelony

Powrót do Barcelony

Nie każdy z nas może sobie jednak na to pozwolić, a wielu brakuje odwagi. Czy jednak słusznie? Główna bohaterka książki „Powrót do Barcelony”autorstwa Anny Kann przekonała się, że takie obawy – choć silne – w rzeczywistości są jedynie nierealną przeszkodą na drodze do realizowania swoich marzeń.

Bohaterkę powieści poznajemy w momencie, kiedy nie jest ona zbyt zadowolona ze swojego życia. Tokstyczne, nieszczęśliwe małżeństwo i wiele innych problemów sprawiają, że traci ona nadzieję na nadejście jakichkolwiek zmian. W końcu jednak postanawia postawić wszystko na jedną kartę i zerwać z dotychczasowym życiem. Uwalnia się od męża, rzuca pracę i wyjeżdża do miasta swoich marzeń – Barcelony. Tam zaczyna wszystko na nowo. Początki nie są oczywiście łatwe, ale czytelnik dowie się dzięki temu, jak wygląda gruntowna przebudowa własnego życia. Książka jest niesamowitą opowieścią o strachu i niepewności, ale też o spełnianiu marzeń i pogoni za szczęściem. Każdy będzie mógł wiele się z niej nauczyć.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa