Pozwól mi pragnąć

0

„Pozwól mi pragnąć” J. Lynn to kolejna publikacja z cyklu „Zaczekaj na mnie”, fenomenalnych powieści opowiadających o losach młodych ludzi, wchodzących w dorosłe życie i stawiających czoła mniej lub bardziej poważnym problemom.

Pozwól mi pragnąć

Pozwól mi pragnąć

W powieści tragizm człowieczeństwa łączy się z namiętną miłością, przechodzącą nierzadko w dziki seks. Stephanie i Nick spotykają się przypadkiem. Pozornie nie łączy ich nic poza seksem, który ma bardziej wymiar sportu niż uczucia. Wspólnie spędzona noc odmienia jednak ich życie, splatając losy tych dwojga w jeden warkocz. Stephanie, która dotąd nie przeżyła prawdziwej miłości, wierzy, że gdzieś czeka ten właściwy, który sprawi, że serce zabije mocniej. Wierzy i czeka, wypełniając życie przelotnymi romansami z przygodnie poznanymi mężczyznami.

Związek, czy raczej znajomość Stephanie i Nicka owiana jest tajemnicą i tragizmem jednocześnie. Kobieta przypadkiem odkrywa skrywaną przez mężczyznę tajemnicę.

Autorka kreuje bohaterów jako osoby wyjątkowe i niepowtarzalne, stawia na ich drodze przeszkody i radości, zagłębiając się jednocześnie w dusze młodych ludzi, którzy muszą zweryfikować własne marzenia i stawić czoła realiom życia.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa