Recenzja: Gardell Jonas „Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek 1. Miłość”

0

Jonas Gradell to twórca, który ceniony jest na rynku literackim i cieszy się coraz większym zainteresowaniem czytelników również w naszym kraju, gdzie po jego książki sięga coraz więcej osób. nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek

Można zauważyć, że jego twórczość budzi duże zainteresowanie czytelników, którzy chętnie czytają książki pozwalające nieco oderwać się od codziennego życia. Taką pozycją jest również nowa książka autora: Nigdy nie ocieraj łez bez rękawiczek 1. Miłość.

Jest to pierwsza część trylogii tego autora, która składa się następnie z kolejnych elementów. W ramach pierwszej części przedstawione są losy chłopców, którzy nie mogą czuć się swobodnie ze swoimi seksualnymi poglądami ze względu na to, że w Szwecji póki co wolność seksualna nie jest jeszcze rzeczywiście możliwa.

Jednocześnie pojawia się śmiertelne żniwo AIDS, choroby, która przychodzi do Szwecji z USA, gdzie od lat zbierała swoje śmiertelne żniwo jako choroba, która przede wszystkim związana jest ze środowiskami homoseksualnymi. Przygotowane przez autora pozycję bez wątpienia należą do najważniejszych pozycji z rynku queer w ostatnich kilkunastu lat. W związku z tym rzeczywiście warto po nią sięgnąć, gdy ceni się taką literaturę i chce bliżej poznać taką formę pisania.

Książka oferowana jest na naszym rynku od drugiego kwietnia 2014 roku. Wydawnictwo W.A.B przygotowało doskonałą pozycję z interesującą okładką oraz w różnych formach, dzięki czemu każdy klient może wybrać coś dla siebie. Można wśród oferowanych pozycji znaleźć książkę w miękkiej i twardej okładce. Poza tym wydawnictwo przygotowało również ofertę dla wszystkich, którzy cenią sobie elektroniczne czytanie. W tym momencie można sięgnąć po ebook tej książki, który jest nieco tańszy od tradycyjnego wydania.

W przypadku tradycyjnej formy książka sprzedawana jest w okolicach 35 złotych, przy czym ebook lub audiobook również można otrzymać w okolicach 30 złotych co jest kwotą nieco niższą i po taką formę sięgnąć warto jedynie gdy ceni się taką formę czytania i chętnie wybiera elektroniczne książki.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa