Recenzja: Indigo Bloome Przeznaczona do uniesień

0

Zmysłowa podróż Alexandry Blake przedstawiona w książce jest w stanie zachwycić każdego czytelnika. Przedstawia bardzo ekscytujące zakończenie. Więc już od początku czytania będziemy zachęceni do tego, aby dojść do samego końca i poznać ostateczny wynik sprawy.

Przeznaczona do uniesień

Książka ukazuje historię Alexandra Blake powraca do zwykłego życia, po tym jak jeszcze niedawno została porwana. W jej umyśle i całym ciele pojawiają się różne emocje, z którymi nie zawsze jest jej łatwo sobie poradzić. Mimo wszystko odczuwa w sobie pewną siłę, która jest zakłucana poprzez ciągły strach. Zarazem uświadamia sobie, jak dawniej podjęte decyzje mają wpływ na jej przyszłość.

Główna bohaterka jest jeszcze świadoma tego, że tylko ona zna całkowitą prawdę. Są jej pozbawieni kochanek Jeremy Quin czy jej pewni prześladowcy. Alexandra ma zamiar odkryć siebie i dalego wybiera się w daleką podróż. Chce w jej czasie zgłębić erotyczną i duchową naturę przodków. W końcu odkrywa nowe rzeczy, które pozwlają jej bardziej się odnaleźć.

Jej życie jest podzielone między pracą, a wypoczynkiem. Przebywa zarówno na terenach australii, jak i wielkiej brytanii. Jest niby szczęśliwą żoną i matką, ale posiada sekret, który ma pozostać jej na całe życie. I nie chce doprowadzić, aby ktoś inny się o nim dowiedział. Decyduje się na grę, która jest widoczna między jej stosunkami z bliskimi. Ma zamiar ich uchronić przed jej prawdziwym ja, ponieważ to mogłoby okazać się dla nich poważną stratą, bólem.

Krótka i wciągająca historia, która tak naprawdę pokazuje, jak niektórzy żyją w kłamstwie i mimo wszystko starają się w tym dalej odnajdywać. Nie chcą szukać alternatywnych rozwiązań, lecz dalej brną w swym złym postępowaniu. Zarazem ukazuje, jak można starać się odnajdywać swoją osobowość i co umożliwia poszerzenie pewnych horyzontów życiowych.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa