Recenzja: Katarzyna Grochola: Zagubione niebo

0

Wszyscy fani nowoczesnej literatury powinni spotkać sie z tym wydaniem książki. Jeśli wydaje się nam, że świat w pewnym momencie się kończy, a następne życie się zaczyna, to czytanie jej sprawi nam wiele przyjemności.

Zagubione Niebo

Przyglądając się treści można by rzec, że książka „Zagubione niebo” to historie nowe i odnalezione, które były i nadal są przedstawiane przy pomocy różnych gazet. Takie historie zaczynają się układać w całość, dzięki czemu tworzą pewien sens. Powstają dzięki temu wiarygodne i logiczne opowieści w różnych porach roku, jak i dla każdego czytelnika. To wszystko kreuje się w piękną powięść, z którą warto mieć styczność. W ten sposób można samemu zrozumieć przesłanie autora tej książki.

Z różnymi rzeczami spotykamy się w swoim życiu. Powszechne są rozczarowania, pierwsze uniesienia miłości. Następnie pojawia się zachwyt nad życiem, które widzi się tylko w pozytywnych kolorach. Zarazem witają nas porażki, z którymi nie zawsze jest tak łatwo sobie poradzić. Są to zarówno krótkie, jak i dłuższe historie, związki. Wystepujące tutaj rozczarowanie miłości, cierpienie po rozstaniu to problem często występujący w społeczeństwie. Dzięki temu literatura ta odnosi się do sporej ilości odbiorców i każdy z nich powinien zdecydować się na jej przeczytanie.

Sens książki wskazuje, że o wiele lepiej posiadać wspaniałą przyszłość, która stanowi pewnego rodzaju szansę na odnalezienie czegoś lepszego. My jesteśmy w stanie o tym zadecydować, podejmując różne decyzje w swoim życiu. Jeśli je dobrze rozważymy, to nasze życie może się całkowicie inaczej potoczyć. Czytając tą książkę jesteśmy w stanie nauczyć się podejmować odpowiednie decyzje w swoim życiu i wyciągać z pewnych błędów lekcje. Tak więc również życie stanowi dla każdego z nas pewną nauczkę i warto jest dowiedzieć się, jak wiele nauczyliśmy się w pewnych błędów. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie nam zdecydować się na polepszenie standardu życia, zarówno swojego, jak i najbliższych. Widać więc, że przeczytanie tej książki jest cenne pod wieloma względami.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa