Recenzja: Maciej Bannewicz Bogactwo i Szczęście

0

Wielu z nas ciekawią tajemnice. Chcemy je poznawać, a zarazem odnajdywać. I właśnie na tą sprawę kieruję uwagę nowa książka pt. „Bogactwo i Szczęście”. Jest prowadzona przez najbardziej znanego polskiego trenera osobowości, czyli Maciej Benewicz.

Bogactwo i Szczęście

Głównym zadaniem autora jest nauczenie wszystkich odbiorców strategii dotyczącej odnoszenia sukcesów. Taka nauka odbywa się na konkretnych przykładach, jak i wybranych sytuacjach. Dzięki temu czytelnik jest w stanie o wiele szybciej zrozumieć dany przekaz, jak i starać się go zastosować w swoim życiu.

Bliżej przyglądając się twórcy tej książki, można dowiedzieć się, że to przewodnik i mistrze w jednym. Jest on także założycielem i wykładowcą Norman Benett Academy, która zajmuje się kształceniem trenerów rozwoju osobistego. Tak więc jego praca oparta jest na prowadzeniu treningów indywidualnych i grupowych.

Na podstawie takiej książki jesteśmy w stanie spotkać się z jego szkoleniem niemalże twarz w twarz. Wszystko jest zrozumiałe, a zarazem przedstawione w bardzo prosty sposób. Takie szkolenia prowadzone przez trenerów są bardzo drogie. Aby się na nie wybrać, musimy poświęcić sporą ilość środków finansowych. Natomiast ta książka stanowi dla nas pewną alternatywę. I tak naprawdę każdy człowiek, bez względu na swój wiek i staż pracy, powinien się z nią zapoznać. W ten sposób jest w stanie dowiedzieć się, co jeszcze powinien zmienić w swoim życiu. Mogą to być mniejsze bądź większe korekty. Jedne z nich wymagają szybkiego działania, natomiast inne poświęcenia o wiele dłuższej ilości czasu. Zachowanie w tym kierunku cierpliwości jest bardzo ważne.

Poprzez tą książkę jesteśmy w stanie nauczyć się wypracować w sobie cechy osobowości, które mogą przyczyniać się do ulepszenia naszego życia, jak i naszych najbliższych. Zapoznają się z nią osoby młode, jak i starsze. Bez względu na swój wiek jesteśmy w stanie coś jeszcze u siebie poprawić. I czytając tą książkę będziemy mogli się właśnie o tym dowiedzieć.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa