Recenzja: Miłosz Brzeziński „Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji”

3

O tym czym jest motywacja napisano już wiele książek, zarówno podręczników dla studentów zarządzania i psychologii oraz zwykłych poradników. Jednak książka Miłosza Brzezińskiego „Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji” jest wyjątkowa pod każdym względem.

Głaskologia

Właściwa motywacja jest w życiu najważniejsza

Miłosz Brzeziński jest konsultantem biznesowym oraz certyfikowanym coachem z International Coaching Community a także wykładowcą akademickim. Jest on także autorem wielu artykułów dotyczących zastosowania psychologii w biznesie. Jego najnowszym dziełem jest książka poparta na naukowych badania, ale napisana przystępnym językiem „Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji”. Nie jest ona jak większość tego typu książek zbiorem suchych i nieżyciowych rad, ale pokazuje, że motywować trzeba każdego zawsze i wszędzie.

Książka „Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji” polecana nie tylko trenerom osobistym i coachom, lecz powinien sięgnąć po nią każdy Polak. Jest ona dedykowana wszystkim osobom, które chcą się czuć dobrze dłużej niż przez chwilę. I nie ma znaczenia czy jest to polityk, dziennikarz, trener, rodzic, szef, podwładny, mąż, żona, księgowy czy sprzedawca. Jeśli chce się mieć pozytywny wpływ na otoczenie, dawać innym energetycznego kopa, utrzymać pracę, awansować lub budować trwały związek powinien sięgnąć po „Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji”.

Nie jest to typowa książka, lecz efektywna filozofia postępowania, którą powinno się wcielać w życie. W przeciwieństwie do wielu książek o motywacji „Głaskologia. Faktyczne reguły motywowania i rozumienia motywacji” jest bogata merytorycznie, nietuzinkowa, rzeczowa a także mądra, a niekiedy dowcipna. Widać w niej długoletnią praktykę autora w pracy nad ludźmi. Polecamy przed rozpoczęciem czytania zaopatrzyć się w podkreślać by w trakcie nie musieć się odrywać po paru stronach od tej wciągającej lektury.

rekomendacja

Wydawnictwo: 989-Instytut Kreowania Skuteczności

Autor: Miłosz Brzeziński

Dodatki: Brak

3 komentarzy

  1. czytelnik pisze:

    Motywacja odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu i właśnie o tym jest powyższa książka. Nie znoszę poradników, ale muszę przyznać, że ten jest zupełnie inny. Każdy czytelnik odnajdzie w nim coś interesującego, niezależnie od zajęcia jakim się zajmuje, pracy czy konkretnych zainteresowań.

  2. W.P. pisze:

    Bardzo fajny tytuł, który znakomicie odzwierciedla zawartość książki;) Warto też zwrócić uwagę na samą okładkę, która od razu mi się spodobała. Nie da się ukryć, że Miłosz Brzeziński bardzo poważnie podszedł do prezentowanego tematu motywacji, przez co sama książka jest bardzo treściwa i wartościowa.

  3. Paweł pisze:

    Podoba mi się ten poradnik, bo został napisany przystępnym językiem. Szczerze mówiąc, nie czytałam jeszcze tak ciekawej pozycji traktującej o motywacji. Miłosz Brzeziński to prawdziwy znawca tego tematu, co zresztą udowadnia kolejnymi wskazówkami. Ten poradnik przyda się każdemu człowiekowi.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa