Recenzja: Paula Soler Sekretne miejsca

0

Jest to erotyczna historia nawiązująca do 50 twarzy Greya z kobietą w roli Pana. Akcja dzieje się na tle współczesnej Barcelony. Trafia do osób, które mają zamiar jeszcze bardziej odnaleźć się w swoim życiu erotycznym bądź dowiedzieć się, jak czynią to osoby darzące się prawdziwym uczuciem.

Paula Soler Sekretne miejsca

Główną rolę gra młody prawnik David Ferrer, który posiada świetną pracę i narzeczoną, z którą zamierza przeżyć całe życie. Wspólnie planują ślub, ale przeszkodą staje się tajemnicza i niezwykle uwodzicielska Irene Beltran. To atrakcyjna kobieta, która czerpie seksualną rozkosz ze sprawowania władzy nad mężczyznami. I chce do tego celu wykorzystać Davida, który jest nią bardzo zauroczony.

Gdyby scharakteryzować minimalnie samą kobietę, to można ocenić, że dla innych jest ona całkowicie inaczej odbierana. Przybiera postać kobiety inteligentnej, bogatej bizneswoman, z klasą. Zarazem nikt nie domyśla się, że tak zorganizowany prawnik dałby się złapać urokowi takiej kobiety.

Ale podczas pewnego popołudnia spotykają się nawzajem i już wtedy pojawia się między nimi pewna namiętność. Nawet nie zdają sobie sprawy, że taka rozkosz poprowadzi ich do czegoś więcej. Powstaje w taki sposób związek wybuchowy, pełen erotyzmu. Ale przyczynia się do zburzenia ich aktualnych wyobrażeń na temat miłości, marzeń o przyszłości.

Autor pozwolił sobie na ukazanie historii, która jest pełna namiętności, erotyzmu, ale zarazem przedstawiająca ważną prawdę. Każdy czytelnik jest w stanie dowiedzieć się, co stanowi główny sens tej książki i jak taka prawda powinna mieć również wpływ na jego życie i pewne wyobrażenie o przyszłości, celu życia. Niekiedy wielu zastanawia się nad tym, jak powinno być przez nich postrzegane życie erotyczne bądź jak mogliby je urozmaicić. I również przykładem tego jest właśnie to dzieło, dostępne dla każdego dorosłego czytelnika.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa