Respect. Życie Arethy Franklin

0

Muzyczny świat przez ostatnie pokolenia został wypełniony wieloma znanymi osobistościami, które swoją twórczością wpłynęły na niego w ogromny sposób.

Respect. Życie Arethy Franklin

Respect. Życie Arethy Franklin

Dziś muzyka niektórych takich ludzi uważana jest za prawdziwą klasykę, i nadal budzi zachwyt. Nie ma zatem niczego dziwnego w tym, że tak wielką popularnością cieszą się biografie takich artystów. Nie tylko pozwalają one na zgłębienie się w życie i twórczość swoich idoli, ale stanowią także cenne źródło wiedzy na temat danego gatunku muzycznego i czasów, w jakich przyszło mu powstawać.

Książka „Respect. Życie Arethy Franklin” to fantastyczna i bardzo bogata biografia Arethy Franklin, legendarnej piosenkarki soulowej. Artystka żyła w XIX wieku, ale jej twórczość wciąż wpływa na muzyków, w znacznym stopniu kształtując współczesną muzykę. Autor książki postarał się, aby była ona jak najbardziej obszerna i zawierała wiele interesujących faktów, których nie znajdziemy w innych biografiach. Książka stanowi doskonały opis zarówno samego życia artystki jak i niezwykłych czasów, w jakiej przyszło jej żyć. Jest to zatem pozycja obowiązkowa dla każdego fana muzyki!

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa