Rok szczura. Tom 2. Wędrowniczka

0

„Rok szczura. Tom 2. Wędrowniczka” – autorką tej niezwykłej, o zaskakującym tytule książki, jest Olga Gromyko, która dzięki pierwszemu tomowi „Rok Szczura” w krótkim czasie zyskała szerokie grono odbiorców, nota bene, z niecierpliwością czekających na kontynuację powieści.

Rok szczura. Tom 2. Wędrowniczka

Rok szczura. Tom 2. Wędrowniczka

Druga część poczytnej trylogii, bestsellerowej sagi, która przedstawia losy Ryski, pochodzącej ze wsi dziewczyny, której cechą jest niezwykły dar jasnowidzenia, to książka przesycona niespodziewanymi zwrotami akcji, pełna przygód, wciągająca i nieprzewidywalna. Autorka zadbała o to, by odbiorca czytał lekturę z zainteresowaniem, dlatego też unika sytuacji, które można przewidzieć, wplatając w losy głównej bohaterki zaskakujące i niejednokrotnie mrożące krew w żyłach przygody.

Rysce towarzyszą: Żar – przyjaciel z dzieciństwa, obecnie złodziejaszek, żyjący z drobnych kradzieży oraz znaleziony na drodze szczur Alk, który – jak się okazuje – wcale szczurem nie jest.

Olga Gromyko po raz kolejny zapewniła czytelnikom optymalną dawkę fantastycznej przygody, dużą dawkę humoru, a niekiedy także mocnych wrażeń.

Włócząca się z Żarem i Alkiem Ryfka co i rusz napotyka dziwne przygody, które w dużej mierze stają się konsekwencją dokonanych niegdyś wyborów.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa