Rozstańmy się na rok

0

Czy każda, nawet największa miłość, w pewnym momencie wygasa i należy pogodzić się z tym, że nie można już jej uratować?

Rozstańmy się na rok

Rozstańmy się na rok

A może po prostu, trzeba pozwolić jej na nowo rozkwitnąć narażając ją na straty, a tym samym wzmacniając? Taylor Jenkins Reid stawia pytanie o siłę miłości i po mistrzowsku na nie odpowiada.

Bohaterami powieści „Rozstańmy się na rok” są Lauren i Ryan, ludzie, którzy nie potrafią zrozumieć, jak to możliwe, że ich wielkie uczucie, które przez lata dawało im siłę, po prostu się ulotniło. Gdy przed jedenastu laty zakochali się w sobie bez pamięci, nie wierzyli, że życie osobno będzie jeszcze możliwe. Wątpliwości nie mieli też sześć lat temu, gdy biorąc ślub zamykali okres narzeczeństwa. Potem jednak było już tylko gorzej i na pierwszych kartach powieści poznajemy małżeństwo, które nie daje sobie już rady z samym sobą. Lauren i Ryan oskarżają się o wszystko i nie są w stanie nawiązać choćby kruchego porozumienia. Czy zatem może dziwić pomysł Ryana, aby na rok rozstać się i zobaczyć, czy w sercu jego i jego żony kiełkuje jeszcze dawna miłość. Czy jednak taka rozłąka nie będzie zabójcza dla poddanego próbie uczucia?

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa