Serce ze szkła. Tom 1

0

Miłość i tajemnica to motyw niezwykle często pojawiający się w literaturze. Było tak już przed całymi wiekami, zaś współcześni pisarze doskonale potrafią go wykorzystać i przenieść na nowoczesny grunt.

Serce ze szkła. Tom 1

Serce ze szkła. Tom 1

Książki takie uwielbiamy przede wszystkim za wciągające historie i mnóstwo wątków, które często nie pozwalają się od nich oderwać aż do ostatnich chwil. „Serce ze szkła” jest doskonałym przykładem takiego tytułu. Każdy, kto sięgnie po tę książkę będzie zachwycony lekkim piórem autora i doskonale przygotowaną historią.

Książka opowiada historię Juli. Ojciec bohaterki namawia ją, aby spędziła nieco czasu z Davidem, synem jego szefa. Narzeczona Davida niedawno zginęła w tajemniczym wypadku – spadła z klifu na wyspie – zaś chłopak nie może pozbierać się po tym wydarzeniu. Juli niechętnie przystaje na prośbę i przybywa na wyspę. Po początkowej niechęci zaczyna czuć do Davida coś więcej, przy okazji dowiadując się, że śmierć jego narzeczonej nie była tylko wypadkiem. Odpowiada za to stara klątwa, która teraz zaczyna zagrażać samej bohaterce. Czy miłość będzie w stanie pokonać takie niebezpieczeństwa? Tego musi dowiedzieć się sam czytelnik.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa