Śnieżynki

0

Przyjaźń to obok miłości jeden z fundamentów udanego, szczęśliwego życia. Zdaniem większości ludzi zwyczajnie nie da się być w pełni szczęśliwym bez wiernego przyjaciela, na lojalność którego zawsze można liczyć.

Śnieżynki

Śnieżynki

Przyjaźń nie jest jednak łatwa, i często może sprawić równie wiele bólu, co miłość. Z tego też powodu książki o przyjaźni są szczególnie cenne, pozwalają bowiem przyjrzeć się jej z innej perspektywy, niż zazwyczaj.

„Śnieżynki” jest właśnie jedną z takich książek. Opowiada historię dwóch przyjaciółek – Moniki i Dagmary – które przed poznaniem się prowadziły własne życia, znacznie się od siebie różniące. W pewnym momencie los splata je jednak ze sobą, zaś dwie dziewczyny stają się połączone nierozerwalną przyjaźnią. Pewnego dnia składają sobie jednak wspólną obietnicę, która być może na zawsze wpłynie na ich życie i wystawi przyjaźń na trudną próbę. Czego książka ta może nauczyć czytelnika? Mówi przede wszystkim o tym, czym jest prawdziwa przyjaźń i jak potrafi ona przetrwać najtrudniejsze sytuacje. Do tego pokazuje, że nawet z pozoru podobni do siebie ludzie mogą reagować zupełnie inaczej na poszczególne problemy, ucząc nas tym samym sporo o życiu.

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa