Sprostowanie

0

Dobry thriller to książka, która potrafi przyprawić każdego czytelnika o dreszcze – nawet bez epatowania przesadną przemocą czy okrucieństwem.

Sprostowanie

Sprostowanie

Przy takiej lekturze czujemy się naprawdę niespokojni i z napięciem przeżywamy razem z głównymi bohaterami wszystkie jego lęki i wątpliwości, starając się samemu rozwiązać stawiane przed nami zagadki. Wielu ludzi sądzi jednak, że na rynku nie pojawia się już zbyt wiele rzeczywiście dobrych książek tego typu, które potrafią wciągnąć czytelnika na długie godziny. Wcale jednak tak nie jest. „Sprostowanie” autorstwa Renee Knight to fantastyczna propozycja dla każdego miłośnika tego gatunku.

Książka opowiada historię Catherine, kobiety prowadzącej z pozoru zwykłe i uporządkowane życie. Wszystko jednak zmienia się, kiedy rozpoczyna lekturę nowej książki grozy. W miarę zgłębiania się w fabułę z przerażeniem zaczyna odkrywać, że książka bardzo szczegółowo opisuje najmroczniejsze tajemnice jej życia – również takie, o której nie wiedzą nawet bliskie jej osoby. Jest to dopiero początek tajemnic, z jakimi spotka się tu czytelnik. Lektura wciągająca i trzymająca w napięciu do ostatnich stron!

Skomentuj recenzję

Wszystkie prawa autorskie są zastrzeżone © 2013 przez www.opiniobook.pl | kontakt z naszą redakcją | skrócona mapa